VRHY / LITTERS

 
 
 
 
Žádný z mých vrhů nebyl vysněný, velmi dobře vím, jaké je obrovské štěstí narození krásných a zdravých štěňátek, neorientuji se na zbarvení srsti a ani pro mě nejsou podstatné výstavní výsledky a úspěchy, vždy přistupuji k výběru rodičů velmi zodpovědně, s komplexními znalostmi jejich předků.. pokud se mi nedostává dostatečných informací nebo zjistím, že vybraná krevní línie mě do chovu nepřinese mnoho pozitivního, nejsem ochotná  tímto směrem pokračovat. 
 
 
 
Štěňátka u nás jsou odchovávaná s patřičnou láskou a péčí. Mým přáním je, aby se měla stejně dobře i nadále, u svých nových majitelů. 
 
 
 
 
Any v láskyplném objetí své malé paničky
 
 
 
Ashbynka vítá návštěvu s čeníškem od bláta
 
 
 
 
 

 

 

Jsme pouhými opatrovníky této starověké rasy a jsme povinni ji uchovat pro generace příští. I přes to, že nemůžeme být v kontaktu s původními jedinci, je třeba se s každou novou generaci co nejvíce přibližovat Grahamovu Standardu.

 ( Elisabeth C. Murphy )

 

 

We are merely the custodians of this ancient breed which each generation holds in trust for the next. It little behoves any generation so far removed from contact with the original hound to try to improve on Graham´s original Standard.

( Elisabeth C. Murphy )

 

 

copyright by Irwanett

Kontakt

Chovatelská stanice Irwanett

Tel.: +420 730 125 583 nebo +420 737 463 627

irwanett@centrum.cz