Poděkování

07.01.2019 03:34

20.12. 2018 se mě stal ošklivý úraz, tříštivá zlomenina levé pažní kosti s rotací ramenního kloubu, převoz rychlou záchrankou do Úrazové nemocnice v Brně a čekání na operaci, která se nekonala z důvodu mého primárního onemocnění, po třech dnech převoz domů. Musím zde poděkovat všem, kteří se starali a starají o mé vlkodavy a také o mě. Především mé dceři Andrejce, která neváhala a po domluvě se Standou ihned převezla oba vlkodaví chlapečky k sobě domů do Prostějova, kde se o ně prvotřídně starala, zajistila jejich vakcinaci, čipování a vystavení pasu. Děkuji dceři Markétě, která chodila venčit a krmit dospělé vlkodavy ke mě domů a starala se po příchodu z nemocnice o mě. Děkuji velice Verunce a Liborovi, kteří chodí pečovat o Fionbharra a na vycházky s Eiddwen, Dunhillem a Nantangem a moc děkuji Šárce, která jela vzdálenost 300 km a čekala až přijedou Flaithrí a Fionbharr z pobytu v Prostějově, aby se o ně i o mě postarala až do Nového roku. Děkuji Lucii a hlavně Petrovi, který mě vozí do nemocnice na lékařské kontroly. Bez vás přátelé bych to nezvládla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ś

 

 

Jsme pouhými opatrovníky této starověké rasy a jsme povinni ji uchovat pro generace příští. I přes to, že nemůžeme být v kontaktu s původními jedinci, je třeba se s každou novou generaci co nejvíce přibližovat Grahamovu Standardu.

 ( Elisabeth C. Murphy )

 

 

We are merely the custodians of this ancient breed which each generation holds in trust for the next. It little behoves any generation so far removed from contact with the original hound to try to improve on Graham´s original Standard.

( Elisabeth C. Murphy )

 

 

copyright by Irwanett

Kontakt

Chovatelská stanice Irwanett Ivana Sedláková,
Brno - Mokrá Hora, Úhledná 8


Tel.: +420 730 125 583 nebo +420 737 463 627

irwanett@centrum.cz